Läti-sõit jm

24.04.2023

Tere!

Alustan Läti reisi (12.-13.05. - https://www.vint.ee/et-ee/event/973)  teabega. Meil on u. pool grupist nüüd ametlikult reganud. Oodatud on teised sooviavaldused J. Igatahes võib teada anda oma huvist, kui ka tulemises veel päris kindel pole, et saaks teha mingeid arvestusi. Usun, et tuleb vahva reis.

Sürgavere laagri koosseis jäi seekord mõnest varasemast pisut väiksemaks, ent laager oli ikka tore. Tulemused panin vint.ee (toimunud ürituste) kalendri alla. Johann näitas seal klassi J. Johann käis poja Karli, Madli ja Kunoga ka Kreetal, kus kohalike lastega harjutati koos.

Laupäeval toimus Kullos sarjaturniiri viimane etapp. Tundub, et suurimast mõõnast hakkame sarjakal üle saama ning osalejaid hakkab vaikselt enam kogunema. Nii selle etapi, kui kokkuvõtte tulemused on vint.ee all. Rendžus jagasid esikohta Taavi ning Peeter, kuid kokkuvõttes aitas kõigil peetud etappidel osalemine esimeseks Tristani, Taavi ning Ronani ees.

Edasijõudnute gomoku (viimasele etapile pääses kohamängudele 8 paremat) võitja oli Peeter, Jesperi ning Taavi ees.

Algajate gomokus jagus pinget samuti viimase mänguni. Mathiasel õnnestus saavutada viimasel etapil 2. koht (Holger Jakobi järel), mis aga tõi talle kokkuvõtte esikoha. Artur tuli laupäeval 3., ning pälvis summas 2. koha. 3. tuli Joonas.

Avatud on nüüd regamine Karepa laagrisse - https://www.vint.ee/et-ee/event/919

 

Kena koolivaheaega!

Ants