Tunneti sünniaastapäev

21.06.2023

Täna, 21.06. oleks Tunnet saanud 35-aastaseks. Sõbra mälestuseks on plaanis välja anda mälestusbülletään (suvel koguda materjale)ning  ja korraldada memoriaalturniir aasta lõpus. Kõigil, kel on lugusid, seiku, fotosid vms Tunnetist, palun võtke minuga ühendust. Prooviks 15.08.-ks materjali võimalikult täielikult kokku saada.

Karepa laagri koosseis on enam-vähem formeerunud. Täiskasvanuil, kes tulevad ka 1-2 päevaks või ööks, palun oma tulekust siiski ette teatada (võimalusel varuga). Samuti saab hakata regama paaride viievõistluseks, mis sel aastal toimub 9.-10.07. (NB! pühapäeval-esmaspäeval). Sel aastal võtan mängima kõiki paare, kes osalevad vähemalt 3-l alal (täpne ajakava on selgumisel, sest praegu pole bridži toimumisaeg veel paigas). Lines of Actioni (https://www.vint.ee/et-ee/loa-rules) ja bridži (reeglite õppimised toimuvad laagris ka kohapeal.

Noorte maailma onlain karikale saab nüüd juba hoogsalt regada, nii rendžuks kui gomokuks - https://www.vint.ee/et-ee/event/959 . Tulemas on ka vindi testturniirid 1.-3.07. NB! Testimine on eriti vajalik korraldamis-ja kohtunikutegevusega seoses. Seepärast tahaks proovida mängijaid eemaldada jms teha, seega palun tulla ka paariks vooruks appi! Milliseid voore siis plaanis mängida on, võiks mulle eelnevalt teada anda.

Augustis  on tulemas MM-d nii rendžus – Istanbulis 1.-13.08., kui ka gomokus – Budapestis, 9.-18.08. Eestlasi on kuuldavasti minemas vaid Türki.

Madli on saabumas Hiinast, kus külastas superturniiri Anjis (https://www.renju.net/tournament/2942/)ning kohtus mitmete ametnikega.

Ants