Otsime mõttemängude õpetajat!

22.06.2023

Tere!

Toon teieni taaskord mõttemängude õpetamise teema. Mina olen praegu tegev kokku 10-s koolis ja huvikoolis. Sellega on mingid reaalselt sobivad kellaajad sisuliselt täis ja üldine koormus koos Toidupanga vabatahtliku töö ja Tänavatöötiimi (kristliku supiköögi) tegevusega õige piiripealne. Lisaks olen saanud täiendavaid tööpakkumisi viimastel aegadel keskeltläbi mitu aastas. Hea meelega võtaksingi ühe kodulähedase variandi veel ka vastu, ent selleks peaksin ühe (kesklinna) kooli kellelegi üle andma.

Seepärast sondeeringi pisut pinda, et otsida uut (uusi) õpetajat (õpetajaid).

Sisuliselt kohe on saadaval mõttemängude õpetaja kohad vähemalt kahes koolis. Piisava malekvalifikatsiooni olemasolul saaks mõlemas koolis ka malet anda, mis annaks juba nt. tudengile päris korraliku (lisa)sissetuleku ja väljakutse. Võimalik on valida õpetamiseks ajaliselt sobivaid päevi (nendes koolides peab see olema päevane aeg). Soovi korral on võimalik sellelt poolikult koormuselt hiljem edasi liikuda ning töötada täismahus mõttemängude õpetajana, vähemalt praegu tundub nõudlus pigem suurenevat.

 Loomulikult on selliseks tööks kõige tähtsam elementaarne klapp lastega, soov nendega suhelda ja teha seda rõõmu ja rahuloluga. Kõik muu on aja jooksul omandatav-täiendatav.

Omalt poolt saaksin aidata uuel õpetajal ringe käivitada, teha tutvustusi ja reklaami. Loomulikult ka anda nõu. Kui on huvi, siis suhtle minuga, et arutame, kas ja kuidas asjaga edasi minna.

Ilusaid saabuvaid pühi!

Ants