Tunneti mälestusest

12.07.2023

Tere!

Karepal pidasime veidi suurema seltskonnaga nõu Tunneti mälestuse jäädvustamise üle. Hakkame tema mälestusraamatu koostamisega nüüd hooga edasi minema ning 15.08.-ks ootame lugusid, fotosid, (väljavalitud) partiikommentaare jne. Lood võivad olla lühikesed, tuues esile Tunneti loomuse mõne tahu või lihtsalt toreda seiga. Võimalusel võiks need kohe olla eesti ja inglise keeles.

Hetkel ei oska veel öelda mälestusraamatu maksumust, mahtu veel ei tea, otsustasime, et see tuleb värvifotodega ning tiraaž ilmselt mõnisada. Varasemalt olen trükkida lasknud Auratrükil (aura.ee), ent ehk on kellelgi ka mingeid muid variante pakkuda. Paralleelselt hakkame otsima täiendavat raha nii raamatu väljaandmiseks kui mälestusvõistluste läbiviimiseks. Üheks mooduseks on Tunnetist maha jäänud Jaapani rendžuinventari müük. Kassigomoku komplekt hakkab arvatavasti maksma 25 eurot ja roheline pehme  laud 10 eurot (saab osta muidugi ka koos nuppudega). Vaatan lähipäevil üle, et palju mida on, ent hakkan juba tellimusi vastu võtma. Saate osta ning kinkida sõpradele, tehes neile rõõmu ja levitades mängu. Hakkame mälestusraamatu ja –võistluste teemal andma teavet ka Näoraamatu kaudu.

Karepa laagri tulemuste kohta (mis on kohe läbi saamas) annan infot järgmises uudiskirjas, ent praegu veel lühidalt Maailma noorte karika kohta:

Maailma noorte onlain karikas toimub 15.-21.07. Teave ajakava, meie koondise kandidaatide, turniirimaksu jms kohta on väljas siin: https://www.vint.ee/et-ee/event/959 . Eelistatud on, et võistlejad kogunevad Laagri Kooli, kui see mingil põhjusel pole võimalik, siis peab mängimise kõrvale üles sättima kaamera, mille kohta ingliskeelne teave on väljas siin: https://www.renju.net/tournament/2920/ (zoomi lingi saadame veidi hiljem)

Avamisele 15.07. tulema ei pea.

NB! Veel saab võistlustele registreeruda! Samuti võivad meie tippmängijad tulla appi võistlejate  partiisid läbi uurima.

Ajakava kohta saadan enne võistlust veel kinnitava kirja, sest mingite gruppide liitmisel võib 1. päeva ajakava natuke muutuda. Arvestama peab, et esimesel päeval peab kohal olema vähemalt 30min enne enda gruppi turniiri algust. Ise plaanin 16.07. Laagri Kooli tulla 7:50-ks.

 

Võistlusgruppide praeguste nimekirjade lingid leiab ka renju.net lehelt nii vastavate turniiride kui ka "News" lehelt, nt. https://www.renju.net/news/493/ , ootame veel Macau massiregistreerumist.

Rõõmsat õhtu jätku!

Ants