Lätist Rootsini

22.10.2023

Tere!

 

Rootsi võistkondliku turniiriga seoses kiire teadaanne – kes soovivad korraldajate pakutavat majutust, tuleks teatada 23.10., ehk homme hommikuks. Samuti andke palun nobedalt teada, kui teil on vaja laevaga sõiduks kupongi (praegu on üle  kaks, ehk edasi-tagasi ühele kajutile).

Natuke enam on aega võistkondade moodustamisega, ent kel on olemas, siis on hea sedagi avaldada J.

 

Eelmisel nv-l sai teoks meie teine selleaastane Läti-reis. Laupäeva õhtul saime Riias vahvasti koos bowlingut mängida. Eesmärk polnud omavahel võistelda, vaid mõnusasti koos aega veeta, väike võistlusmoment oli ehk igaühe enda arengu suhtes, et teha paremat tulemust (Ando saavutatud 172 punkti pääses vist tema kõigi aegade esisajasse).  Ilmselt võib sagedaminigi koos bowlingusaali minna.

 

Ent pühapäeval toimus gomokuturniir Olaines. Eesmärk polnud meie Läti sõpru maa alla tampida ja õnneks oligi võistlus üsna tasavägine. 2 esimest kohta läksid siiski Eestile, täiseduga võitis Taavi, järgnes Dima. Tervet tabelit saab näha siin: https://www.vint.ee/et-ee/event/985 .

 

Eile aga mängisime selle hooaja  Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapi. Tulemused on üleval siin: https://www.vint.ee/et-ee/event/986 .  Silmapaistvalt esines Tristan, saades rendžus vaid 2 kaotust ning jagades ka edasijõudnute  gomokus esikohta koos Friidaga.

Algajate gomokus võidutses Saku sangaritar Vivian. Ülipõnev on algajate gomoku seis 2 etapi kokkuvõttes, esiseitse on üsna ligistikku, juhib Ruben. Edasijõudnutest jäi Oskar napilt Tristani ees liidriks.

 

Novembris algab ka mõttespordi onlain olümpiaadi järjekordne hooaeg, loodetavasti saavad kõik huvilised kenasti kirja -  https://www.vint.ee/et-ee/mso  1. etapp toimub 20.-24.11. (gomoku 22.11.), ent koolide regamine on 3.11.-ni, seepärast võiks hakata asju oma koolis ajama, et mängima saada. Kui teie koolis pole inimest, kes sellega tegeleb, siis proovin teid aidata.

 

Üle mõne aja kirjutan ka rendžu-gomoku inventarist. Endiselt on Tunnetist järel ports kauneid kassigomoku komplekte, 30 eurot komplekt. Usun, et need sobivad kenasti Jõulukingituseks ning neid ostes toetate Tunneti mälestuse jäädvustamist bülletääni (katsume välja anda detsembris) kaudu. Samuti on müügiks Eesti puust lauaga ja Jaapani rohelise lauaga komplekte, hinnaga vastavalt 22 ja 20 eurot.

Ja veel, kes soovivad teha midagi toredat 9. detsembril, saab tulla minuga Toidupanga kampaania raames Kristiine Prismasse appi! Regamine käib :).

Ilusat õhtut!

Ants