Rahvusvaheline gomoku olümpiaad juba sel laupäeval.

28.11.2023

 

Rootsi võistkondlik turniir sai hiljuti mängitud. Nagu ikka vahva turniir väga sõbraliku vastuvõtu ja toreda õhkkonnaga, aitäh selle eest Stefanile ja Irenele ning teistele korraldajatele! Tabelit ja tulemusi näeb siin: https://www.renju.net/tournament/3012/.

Alles eelmisel nädalal said mõttemängude huvilised võistelda põneval Eesti mõttespordi olümpiaadil (tulemusi plaanin kommenteerida järgmistes uudistes), kuid vahvaid sündmusi jagub sellekski nädalaks.

Kutsun osalema:

 

Laupäeval, 2. detsembril toimub Eesti  mõttespordi olümpiaadiga (https://www.vint.ee/et-ee/mso) sarnase, kuid ainult gomokus mängitava rahvusvahelise ürituse esimene etapp paljudele tuttavas keskkonnas vint.ee. 

 

Mängitakse 3-s võistlusgrupis:  

1) Mängijad sünd. 2004-2008- gr. A 

2) Mängijad sünd. 2009-2012 - gr. B 

3) Mängijad sünd.  2013 ja hiljem - gr. C 

Arvesse läheb 4-st etapist kolm. Arvestus on nii individuaalne, kui ka koolidevaheline (5 edukama õpilase tulemused igas grupis) 

 Kõik grupid mängivad värvivahetusega gomokut. Ajakontroll on 3 minutit + 2 sekundit Fisherit käigule. Gr. B ja C mängivad 13 ja gr. A 11 vooru šveitsi süsteemis.Gr. C  turniirid on kell 10:00 (turniiriruum avatakse kell 9:30)Gr. B turniirid on kell 11:00 (turniiriruum avatakse kell 10:30)Gr. A turniirid on kell 12:00 (turniiriruum avatakse kell 11:30) 

Registreerida  saab hiljemalt 1. detsembril kella 17:00-ni (Liituda saab ka järgmisteks etappideks). Vajalikud on järgmised andmed:

 

1. Mängija ees-ja perenimi  2. Vint.ee kasutajanimi  3. Sünniaeg 4. Kool. 

Registreerida saab,e-postile asoosyrv@hotmail.com, SMS-ga telefonile 56 69 73 82, või vint.ee ürituste kalendri alla:  (siit leiab ka täpsemat teavet). 

Samuti palun regada neil, kes soovivad tulla appi Toidupanga kampaaniale, kordan siinkohal varem toodud teavet ja palun võimalusel oma tulekust mulle teada anda 3.12. õhtuks.

Alustan seekord veidi teisel teemal. Nimelt on Toidupangal tulemas korraline toidukogumiskampaania 8.-9.detsembril. Mina olen 9. detsembril Kristiine Prismas 2 järjestikuse vahetuse vanem, ehk korraldan toidukogumist kell 12-19. Moodustan 2 tiimi, peamiselt sooviks just mõttemängijaist, ja kutsun liituma 12:00-15:30 ja/või 15:30. Vaja on teha 3 erinevat tööd:

1)      Flaierite jagaja. Olen näinud, et sellega saavad väga edukalt hakkama juba 9-10a-sed rõõmsa ja avatud olemisega lapsed.

2)      Kärude juures toidu vastuvõtja. Ka ei nõua muid oskusi, kui lahket ja sõbralikku olekut.

3)      Komplekteerija poe tagaruumides (paneb liigi järgi kastidesse annetatud toitu). Siin suhtlemist vaja pole, ent see töö on kõige füüsilisem, selle jaoks võiks olla vanust 12+.

 

Töölõike saab vahetada. Kõigil lõikudel võiks kogu aeg olla 3 inimest, nendest vähemalt üks veidi vanem inimene (15+)

Registreerida saab mulle ja sellega võib alustada! Kellel asja vastu huvi, ent eelnev kogemus puudub, siis viin rõõmuga kurssi! Appi võivad tulla nii lapsed kui lapsevanemad ja kui on keegi, kes tahaks tulla appi, ent 3,5 tunniks ei saa, siis arutame lühema abistamise võimalusi!