Tunneti mälestusüritus

26.12.2023

Tere, kallid sõbrad!

Kaunist Jõulumeeleolu jätku! Ma tänan Jumalat, et Ta on oma Poja andnud, et igaüks, kes siiralt soovib abi Temalt, saab seda Jeesuse kaudu.

Juba ülehomme algavad Tunneti mäletusvõistlused - https://www.renju.ee/%C3%BCritus/25 . Kell 10:00 on avamine. Sellel üritusel omab see kindlat kaalu, seepärast, kes plaanivad kohale tulla, siis avamine on hea koht osalemiseks. Soovitavalt katsuge jõuda 9:30-9:58, Kullo välisust hoiame avatuna esialgu ka siiski väheke hilinejaile (hilisemal kellaajal või teistel päevadel tulejaile on sissepääs välitrepi ja 2. korruse ukse kaudu, hea on, kui annate oma tulekust ette teada mulle või Madlile). Avamisel plaanime meenutada Tunnetit (kui keegi soovib mõnda lugu temast rääkida, andke palun soovitavalt ette teada), juua teed ja suhelda (avamise algust kanname ka zoomi/Twitchi kaudu rendžumaailmale  üle). Trükikojast on tulemas ka brošüür Tunnetist, selgumas on, kas saame seda tutvustada avamisel või ürituse käigus.

Olete oodatud ka ise võistlema! Sportlik tulemus seejuures ei peaks olema osalemise ülim kriteerium! Kes tahaks mängida kohapealsel turniiril (NB! võib mängida ka osa turniiri!), katsuge palun võimalusel teatada homme ennelõunaks! Mingi varuga võiks teada anda ka (kaameratega) onlainturniiril osalemisest. Välgul osalemiseks piisab tunnisest etteteatamisest.

Niisiis, ootan kõiki mängima või läbi astuma! Vb kohtute ka mõne inimesega, keda pole aastaid näinud.

Ja lõpetuseks – 19.12. lahkus igavikku Bengt Nyberg, Rootsi eakas rendžumängija ning turniirikorraldaja, kes väga paljudele eestlastelegi südamesse sööbinud oma sõbraliku ja viisaka olemusega.

Ants