Tunneti raamat jpm

03.01.2024

Tere ja kaunist aastat kõigile!

 

Panin just renju.ee ja vint.ee ürituste kalendri alla üksjagu uusi sündmusi. Loomulikult pole kalender lõplik, kuid olemasolevaid üritusi saate juba uudistada.

Ent tulles veel 2023 aasta juurde, siis Tunneti memoriaalil meid küll väga arvukalt koos polnud, kuid sündmusest saab episoode vaadata siit: https://www.twitch.tv/renjustream . Tulemused on väljas siin: https://www.renju.net/tournament/3014/

Ainuke, kes Aivole turniiridel vastupanu suutis osutada, oli Martin.

Olulisim sündmus memoriaalürituse ajal oli aga siiski Tunneti mälestusraamatu saabumine trükist. Aitäh veelkord kõigile, kes olid selle brošüüri valmimisel abiks. Raamatukese trükiarv on 500. Esmalt varustame meie inimesi, ent muidugi saadame ka Aasiasse jm. Lisaks on alla laaditav pdf siin: https://renjunews.com/a-tribute-to-tunnet/ .

Tulles nüüd taas 2024 aasta juurde, siis ootame rahvusvahelise turniiride ja suhtluse teatud elavnemist. Rahvusvahelise suurturniide plaanis – Hiina on asumas korraldama võistkondlikku MM-i. Eeldatavad kuupäevad on 30.04.-5.05. ja mängupaik kuuldavasti Shandongi provintsis. Meil on võimalus välja panna 2 tiimi. Esimene peaks olema muidugi võimalikult tugev ja teine jääb arusaadavalt pigem turismihõnguliseks. Anji superturniiri (nüüdse nimetusega „ Lingfeng Cup“) korraldajad on teatanud, et soovivad organiseerida enda võistluse kohe järgnevalt, algusega 7.05., seega oleks soovijail võimalusel kohe sinnagi kenasse paika tõtata.

Igatahes on soovijad oodatud endast märku andma.

Jaanuar aga on onlainturniiride päralt. Juba pühapäeval on Korea sõber korraldamas sellist võistlust - https://www.vint.ee/et-ee/tournament/details/218680

13.01. - gomoku-ja rendžu sarjaturniir, seekord vint.ee-s - https://www.vint.ee/et-ee/event/993

15.-19.01. - mõttespordi onlain olümpiaadi 2. Etapp (gomoku 17.01.) - https://www.vint.ee/et-ee/mso

27.01. - rahvusvahelise  gomoku onlain olümpiaadi 2. etapp - https://www.vint.ee/et-ee/event/999

Ja väike ettevaade - hooaja üks suuremaid turniire toimub Laagri Koolis 9.-10.03. - https://www.renju.ee/%C3%BCritus/37

 kuhu ootame palju osalisi ning sellega seoses ka hulga abilisi.

Rõõmsat päeva jätku!

Ants