Tallinn Open taas tulekul!

22.12.2022

Tere!

Esmalt  Tallinn Openist, mis toimub pärast Jõuluid Kullos. B-turniirile saab veel regada, ent võiks kiirustada ja kirja panna homse (23.12.) õhtuni. Teavet ja praegust nimekirja näeb siit: https://www.vint.ee/et-ee/event/923.

Pärast väikest pühadepausi  läheb poolest jaanuarist rendžu-ja gomokuhooaeg jälle hooga edasi, esialgu küll onlain turniiridega:

1)      https://www.vint.ee/et-ee/event/928

2)      https://www.vint.ee/et-ee/event/952

3)      https://www.vint.ee/et-ee/event/941

Alates veebruarist planeerime aga ka suuremaid laua taga toimuvaid üritusi. Mul on rõõm teatada, et paigas on rahvusvahelise kooliõpilaste võistkondliku turniiri kuupäevad ja toimumispaik - https://www.vint.ee/et-ee/event/951 . Selle võistluse korraldamiseks otsime kindlasti ka korraldustiimi abijõudusid.

Alates 18.01. hakkan mõttemänge õpetama Pääsküla Koolis, kolmapäeviti kell 11:05-11:50, samuti korraldama  nende kooli koondise osalemist mõttespordi onlain olümpiaadil vint.ee-s

Paar sõna veel rendžu-gomoku inventarist. Vahepeal ma komplektide müüki üldse ei reklaaminud, sest meil olid nupud otsakorral. Õnneks tõi Madli meile neid Poolast ja kuigi seegi varu kahaneb kiirelt, on võimalik praegu laudu-nuppe hankida (ja nt. kellelegi kinkida).

Kuni uue aastani saab komplekte hindadega 16.50 (puust laud+100 nuppu) ja 15.00 (roheline laud+100 nuppu). Uue aasta hinnad annan peagi teada, kui oleme ERL juhatusega need kinnitanud (hinnad olid üsna muutumatud hulk aastaid, ja nüüdki ei tule suur hinnatõus). Kui nüüd keegi soovib komplekte sel aastal, siis 27.-29.12. saab kätte Kullost.

Lõpetuseks suure ringi küsimus. Täna südaööl peaks Frankfurti lennuga saabuma meile üks rendžu eksmaailmameister. Kes?

Kaunist Jõuluootust!

Ants