Lahkunud on meie hea sõber Tunnet Taimla

13.02.2023

Peame täna tooma teieni väga kurva uudise. Igavikku on lahkunud meie kallis sõber ja kaaslane Tunnet. Jääme teda mäletama kui väga intelligentset ja sõbralikku inimest, kellel oli soov maailma paremaks muuta, ent kelle maailma valu kahjuks varakult kaasa viis.

Loomulikult jääme teda mäletama ka kui kõigi aegade üht väljapaistavamat rendžumängijat, kes võitis 2 individuaalset ja 3 võistkondlikku täiskasvanute meistritiitlit, kui lihtsalt kõige suuremaid saavutusi nimetada.

Minu viimane suhtlemine Tunnetiga oli 1. jaanuaril. Ta helistas mulle, rääkis natuke oma asjadest ning soovis kokku saada. Ta tahtis enamat teada kristliku usu kohta, et ehk võiks usk talle tuua vajalikku abi. Leppisime kokku, et ta helistab mulle järgmisel päeval ning saame kokku. Kahjuks ta ei helistanud, ent paraku-paraku ei üritanud mina teda samuti üles otsida... Et öelda oma sõbrale, et Jeesuselt Kristuselt võibki päriselt abi leida, see polegi mingi muinasjutt. 

Nüüd saangi vaid palvetada, et kallis Jumal, kõneta palun Tunnetit nüüd ja anna tema vaimule võimalus veeta igavik Jeesusega koos...

Tunneti ärasaatmine on laupäeval, 18. veebruaril kell 15 Pärnamäel.